• تاریخ انتشار : 1401/02/19 - 10:39
  • تعداد بازدید خبر : 74
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
بازرس کل استان خراسان رضوی تاکید کرد؛

لزوم شناسایی برنامه‌های دستگاه‌های متولی خراسان رضوی برای تحقق شعار سال/ استفاده از تمام ظرفیت‌ها

بازرس‌کل استان خراسان رضوی بر لزوم شناسایی برنامه‌های دستگاه‌های متولی برای تحقق شعار سال تاکید کرد و گفت: از تمام ظرفیت‌های موجود برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان استفاده خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بازرسی‌کل استان خراسان رضوی، حجت‌الاسلام والمسلمین موسی فتوحی در دومین جلسه «کارگروه حمایت از تولید دانش‌بنیان و صیانت از نخبگان استان خراسان رضوی» که با حضور مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری، معاون توسعه و فناوری پارک علم و فناوری و رئیس و اعضای هیأت مدیره انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان و اعضای هیأت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی شتابدهنده برگزار شد، بیان کرد: یکی از اولویت‌های بازرسی شناسایی برنامه‌های دستگاه‌های متولی برای عملیاتی شدن شعار سال است.

وی رصد اقدامات دستگاه‌های مسئول برای تحقق شعار سال و بررسی نحوه ارائه حمایت‌های لازم به مجموعه‌های دانش‌بنیان استان را از دیگر برنامه‌های این اداره‌کل عنوان کرد و افزود: از تمام ظرفیت‌های موجود برای تحقق شعار سال استفاده خواهد شد.

در ادامه این جلسه بخشی از مشکلات و موانع مرتبط در حوزه تولید دانش‌بنیان از جمله نبود پایگاه منسجم برای تأمین منابع مالی مجموعه‌های دانش‌بنیان، عدم توزیع مناسب منابع مالی مرتبط یا فعالیت این شرکت‌ها در سطح کشور و... با دستگاه اجرایی مطرح و دستورات لازم برای پیگیری آنها صادر شد.

کلمات کلیدی
فرزانه سادات سجادی
تهیه کننده:

فرزانه سادات سجادی